İKİ BÜYÜK FİNAL BİR ARADA

İKİ BÜYÜK FİNAL BİR ARADA

CFM Soğutma ve Otomasyon ana sponsorluğunda ve Milta Bodrum Marina işbirliği ile Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen Cfm - Bayk Kış Trofesi VII. Ayak ve Bayk Trio Trofe IV. Ayak yarışları 25-27 Mayıs tarihinde gerçekleştirildi.

Rekabetin ve beklentilerin dorukta olduğu her iki Trofede de soluklar kesilmiş son hazırlıklar son sürat tamamlanıyordu.

Cuma günü Trio Trofe ile başlayan final yarışı İçmeler mevkii – Kurtburnu – Çelebi Adası – Karada Boğazı –Bodrum rotasında son bulurken, Trofe boyunca planlanan tüm yarışların yapılabilmesi sonucunda, ekipler bir kötü puanlarını derecelendirmede atmaya hak kazandılar. Sonuçların aynı gün açıklandığı 2018 Bayk Trio Trofesinde kupa töreni Pazar günü Cfm-Bayk Kış Trofesi kapanış gecesinde gerçekleştirildi.

Cumartesi günü final heyecanı bu sefer de Cfm-Bayk Kış Trofesi katılımcıları için start almıştı.

Hafta sonunda tek yarış yapabilen ekipler Kurtburnu Mevkii start – Karaada – Kızılburun Mevkii Finiş olarak 2018 serisini sonlandırdı.

Pazar akşamı Milta Bodrum Marina sit alanında gerçekleştirilen ihtişamlı kapanış töreninde Trofe kupaları sahipleriyle buluşurken, tüm seri boyunca yarışlara katılan tekne dümencileri de teşekkür madalyalarıyla onurlandırıldı. Canlı müzik eşliğinde geceyi geç saatlere kadar devam ettiren ekipler 2019 yılı Bayk Kış Trofesi için şimdiden sözleştiler.

Sonuçlar için; www.bayk.org

CFM HAKKINDA: CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. Endüstriyel soğutma, Klimatizasyon ve Perakende sektöründe;  Soğutma ve otomasyon  çözümleri, BMS çözümleri, Mühendislik Proje ve Süpervizörlük, Yüksek teknoloji soğutma kompresörleriyle birlikte soğutma ekipmanları sistem projelendirmesi ve tedariki, Kontrol algoritmaları ve  yazılımların geliştirilmesi, kontrol donanım tedariki, Adyabatik-İzotermal nemlendiriciler ve nemlendirme çözümleri konularında Türkiye, Türki Cumhuriyetleri  ve MENA bölgelerinde lider  bir firmadır.  

CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. sektöründe Türkiye’nin en ge­niş marka ve hizmet ağına sahip şirketidir; HVAC/R alanında dünya pazarında lider konumunda olan Carel, EmersonClimate, Copeland, AlcoControls, Vilter, S&P  firmalarının  exclusive distribütörüdür, bu ürünlerin ana dağıtım ve lojistik üslerinin yönetimi CFM tarafından yapılmaktadır.

CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. sosyal sorumluluk projelerinin gönüllü bir parçasıdır; Tüm mühendislik faaliyetlerinde enerji verimliliğinin artırılması ve çevrenin korunması için AR-GE faaliyetlerinde bulunur, gelişmiş test laboratuvarları vardır. Üniversite laboratuvarlarının teknolojik gelişimleri için bağışlarda bulunur.  Çevre bilincinin artırılması, özellikle deniz ve deniz sporlarının sevdirilmesi için bir çok kulüp ve yelken okullarına destek ve katkılarda bulunur. Ayrıca çevreci spor faaliyetlerine sponsorluklar sağlar.

Detaylı bilgi için:
B.A.Y.K – Dilek Kalaycıoğlu          
0 252 316 33 85                       
0 537 476 21 07                       

info@bayk.org


2018-05-28