Mart Rüzgarlı Başladı

Mart Rüzgarlı Başladı

CFM Soğutma ve Otomasyon ana sponsorluğunda ve Milta Bodrum Marina işbirliği ile Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen CFM - BAYK Kış Trofesi III. Ayak yarışları 2-3-4 Mart tarihinde gerçekleştirildi.

CFM-BAYK Kış Trofesi yarışlarına misafir olan ve ilki Bodrum sularında gerçekleştirilen J-70 Kupası yarışları ise hafta sonuna renk katan farklılık idi.

3 Gün sürecek olan J-70 yarışları için kayıtların kapanmasının ardından Cuma günü ilk start verildi. 5 adet J-70 ‘in rekabet ettiği cuma günü 3 yarış yapıldı.

Aynı gün Cfm-Bayk Kış Trofesi Yat Yarışları için de hazırlıklar tamamlanmış ve toplam 45 teknenin kaydı alınmıştı.

Cumartesi Sabahı yat ve J-70 Sınıfı katılımcıları için bekleyiş başladı, Mart rüzgarları başlamıştı. Tüm Hafta sonuna hakim olan ve 25 knot altına düşmeyen rüzgar şiddeti planlanan yarışlarının yapılamasına engel olmuştu.

Yarışların yapılamadığı hafta sonunda; Cumartesi akşamı Cfm-Bayk Kış Trofesi II. Ayak, Pazar günü ise

J-70 Kupası ödül töreni yapılarak ödüller sahiplerine teslim edildi.

 J-70 Yarış sonuçları için;

 www.bayk.org

CFM HAKKINDA: CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. Endüstriyel soğutma, Klimatizasyon ve Perakende sektöründe;  Soğutma ve otomasyon  çözümleri, BMS çözümleri, Mühendislik Proje ve Süpervizörlük, Yüksek teknoloji soğutma kompresörleriyle birlikte soğutma ekipmanları sistem projelendirmesi ve tedariki, Kontrol algoritmaları ve  yazılımların geliştirilmesi, kontrol donanım tedariki, Adyabatik-İzotermal nemlendiriciler ve nemlendirme çözümleri konularında Türkiye, Türki Cumhuriyetleri  ve MENA bölgelerinde lider  bir firmadır.  

CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. sektöründe Türkiye’nin en ge­niş marka ve hizmet ağına sahip şirketidir; HVAC/R alanında dünya pazarında lider konumunda olan Carel, EmersonClimate, Copeland, AlcoControls, Vilter, S&P  firmalarının  exclusive distribütörüdür, bu ürünlerin ana dağıtım ve lojistik üslerinin yönetimi CFM tarafından yapılmaktadır.

CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. sosyal sorumluluk projelerinin gönüllü bir parçasıdır; Tüm mühendislik faaliyetlerinde enerji verimliliğinin artırılması ve çevrenin korunması için AR-GE faaliyetlerinde bulunur, gelişmiş test laboratuvarları vardır. Üniversite laboratuvarlarının teknolojik gelişimleri için bağışlarda bulunur.  Çevre bilincinin artırılması, özellikle deniz ve deniz sporlarının sevdirilmesi için bir çok kulüp ve yelken okullarına destek ve katkılarda bulunur. Ayrıca çevreci spor faaliyetlerine sponsorluklar sağlar.

Detaylı bilgi için:
B.A.Y.K – Dilek Kalaycıoğlu                               
info@bayk.org


2018-03-05