CFM-BAYK KIŞ TROFESİ II. AYAK SONA ERDİ

CFM-BAYK KIŞ TROFESİ II. AYAK SONA ERDİ

CFM Soğutma ve Otomasyon ana sponsorluğunda ve Milta Bodrum Marina işbirliği ile Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen CFM - BAYK Kış Trofesi II. Ayak yelken yarışları 10-11 Şubat tarihinde gerçekleştirildi.

50 Teknenin kayıt verdiği hafta sonunda; cumartesi günü olumsuz hava şartları nedeniyle yarış yapılamadı. Aynı günün akşamı I. Ayak ödül töreni için bir araya gelen ekipler, ikramlar eşliğinde keyifli zamanlar geçirirken, ödüller sahipleriyle buluştu.

Rüzgarın gene oldukça kuvvetli estiği pazar gününde ise IRC B ve Destek Sınıfı yaklaşık 17 deniz mili uzunluğundaki Bodrum – Çelebi Adası – Kargı Adası – Bodrum arasındaki coğrafi rotada mücadele ederken, IRC A sınıfları tek bir orsa-pupa şamandıra yarışı ile günü sonlandırdılar.

CFM-BAYK KIŞ Trofesi, 3-4 Mart 2018 tarihinde yapılacak üçüncü ayak yarışları ile devam edecek.

Yarış sonuçları için; www.bayk.org

CFM HAKKINDA: CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. Endüstriyel soğutma, Klimatizasyon ve Perakende sektöründe;  Soğutma ve otomasyon  çözümleri, BMS çözümleri, Mühendislik Proje ve Süpervizörlük, Yüksek teknoloji soğutma kompresörleriyle birlikte soğutma ekipmanları sistem projelendirmesi ve tedariki, Kontrol algoritmaları ve  yazılımların geliştirilmesi, kontrol donanım tedariki, Adyabatik-İzotermal nemlendiriciler ve nemlendirme çözümleri konularında Türkiye, Türki Cumhuriyetleri  ve MENA bölgelerinde lider  bir firmadır.   

CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. sektöründe Türkiye’nin en ge­niş marka ve hizmet ağına sahip şirketidir; HVAC/R alanında dünya pazarında lider konumunda olan Carel, EmersonClimate, Copeland, AlcoControls, Vilter, S&P  firmalarının  exclusive distribütörüdür, bu ürünlerin ana dağıtım ve lojistik üslerinin yönetimi CFM tarafından yapılmaktadır. 

CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. sosyal sorumluluk projelerinin gönüllü bir parçasıdır; Tüm mühendislik faaliyetlerinde enerji verimliliğinin artırılması ve çevrenin korunması için AR-GE faaliyetlerinde bulunur, gelişmiş test laboratuvarları vardır. Üniversite laboratuvarlarının teknolojik gelişimleri için bağışlarda bulunur.  Çevre bilincinin artırılması, özellikle deniz ve deniz sporlarının sevdirilmesi için bir çok kulüp ve yelken okullarına destek ve katkılarda bulunur. Ayrıca çevreci spor faaliyetlerine sponsorluklar sağlar.

Detaylı bilgi için:
B.A.Y.K – Dilek Kalaycıoğlu          
0 252 316 33 85                       
0 537 476 21 07                       

info@bayk.org

 


2018-02-12