>

YENİLİKÇİ BAYK TROFELERİNDE SCHÜCO İLE YOLA DEVAM!

YENİLİKÇİ BAYK TROFELERİNDE SCHÜCO İLE YOLA DEVAM!

Sezon biterken ve 2023 de yeniden açılırken Schüco’ nun çerçevesinde sonbahar - kış trofeleri   seyrine kaldığı yerden devam ediyor.
 
Mevsimlerin mevsimi; sonbahar Bodrum da penceresini SCHÜCO  ile açarken bu sene de BAYK TROFELERİNDE ana sponsor olmayı sürdürüyor.
 
Trofelerin sonbahar (güz) - kış modasını da farkındalık yaratan mücadeleleri ile birlikte yaşayacağız.
 
Tek yapılması gereken şey katılmak.
 
SCHÜCO - BAYK Güz Trofesinde iki ayrı seçenek bulunuyor. İlki birbirinden güzel " mini offshore " rotalarda yarışacak olanlar için,

ikincisi "ralli " konseptiyle deniz keyfine yenilikçilik anlayışını yerleştirmek için olacak. SCHÜCO - BAYK Güz Trofesi yarış ilanları seçim yapmanız için yayınlandı bile.
 
 Milta Bodrum Marina’nın mükemmel ev sahipliğinde, trofe heyecanı, öncesi ve sonrası görüşmek üzere.
 
Online kayıtlarınız için
www.bayk.org
 
Bilgi için:
info@bayk.org
Tlf: 0(252)3163385

 

 

SCHÜCO hakkında;

SCHÜCO Pencereler, kapılar ve cepheler için sistem çözümleri üretir. Pencere, kapı, cephe, sürme, kış bahçesi, villa kapıları, güneş kırıcı ve akıllı ev sistemleri geliştirmekte ve satmaktadır.

Ürün yelpazesinde hem konut hem de ticari amaçlı projelere yönelik inovatif ürünler bulunan SCHÜCO;

uygulamacı, mimar ve müteahhit iş ortaklarına, proje sürecinin her aşamasında  yani ilk fikirden tasarıma,

imalattan montaj anına kadar danışmanlık ve yazılım çözümleri vermektedir. Ürün ve hizmet yelpazesi, üretim için makineler ve 360° sürdürülebilirlik döngüsü ile tamamlanmaktadır.

SCHÜCO, dünya çapında 5.400’ün üzerinde çalışanı ile sunduğu teknoloji ve hizmet açısından bugünün ve geleceğin endüstri lideri kalma hedefi ile çalışmaktadır.

Bu amaçla firma mevcut piyasa trendlerini ve standartlarını göz önüne alarak, bina kabuğu için sürekli olarak yeni ürünler ve hizmetle test etmekte ve geliştirmektedir.

Dünya genelinde 12.000 uygulamacı, planlamacı, mimar ve yatırımcı SCHÜCO ile birlikte çalışmaktadır.

Türkiye’de 20 yıldır faaliyet gösteren firma yurt dışında 80'in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir,

SCHÜCO Türkiye’nin; İstanbul’da merkez ofisi, Tekirdağ’da eğitim& lojistik merkezi, Bodrum ve Ankara’da showroomları bulunmaktadır.

 


2022-09-15