>

Schüco Bayk Güz Trofesi Start Aldı..

Schüco Bayk Güz Trofesi Start Aldı..

SCHÜCO BAYK Güz Trofesi Start Aldı…

Schüco ana sponsorluğunda Milta Bodrum Marina işbirliği ile Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından organize edilen Schüco Bayk Güz Trofesi I.Ayak yarışları 16-17 Ekim tarihlerinde gerçekleştirildi.

Hafta sonundan detaylar şöyle;

21 Teknenin kaydının alındığı I.Ayak yarışlarında katılımcı tekneler IRC ve Destek sınıfı olarak iki ana gruba ayrıldı.

 

Ekiplerimiz 16 Ekim Cumartesi sabah Milta Marina Fener Club’da düzenlenen brifingin ardından, “Kahramanım Sensin” sosyal sorumluk projesi kapsamında Milta Marina’nın kendileri için hazırlamış olduğu hediyeleri alarak güne başladılar.

 

 Yarışın ilk günü kapalı olan hava biraz endişelendirse de iki günde de ekiplerin sorunsuz ve güzel bir yarış yapmasına imkan verdi.

Trofenin ilk ayağının iki günüde de sınıflara coğrafi rota uygulaması yapıldı. 

Schüco Bayk Güz Trofesinin münferit ayak yarışlarında derecelendirme yapılmayacaktır.  

 

Atmasız puan durumlarını www.bayk.org adresinden takip edebilirsiniz.

BAYK Güz Trofesi II. Ayak yarışları 06-07 Kasım 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

 

SCHÜCO hakkında;

SCHÜCO Pencereler, kapılar ve cepheler için sistem çözümleri üretir. Pencere, kapı, cephe, sürme, kış bahçesi, villa kapıları, güneş kırıcı ve akıllı ev sistemleri geliştirmekte ve satmaktadır.

Ürün yelpazesinde hem konut hem de ticari amaçlı projelere yönelik inovatif ürünler bulunan SCHÜCO; uygulamacı, mimar ve müteahhit iş ortaklarına, proje sürecinin her aşamasında  yani ilk fikirden tasarıma, imalattan montaj anına kadar danışmanlık ve yazılım çözümleri vermektedir. Ürün ve hizmet yelpazesi, üretim için makineler ve 360° sürdürülebilirlik döngüsü ile tamamlanmaktadır.

SCHÜCO, dünya çapında 5.400’ün üzerinde çalışanı ile sunduğu teknoloji ve hizmet açısından bugününve geleceğin endüstri lideri kalma hedefi ile çalışmaktadır. Bu amaçla firma mevcut piyasa trendlerini ve standartlarını göz önüne alarak, bina kabuğu için sürekli olarak yeni ürünler ve hizmetle test etmekte ve geliştirmektedir.

Dünya genelinde 12.000 uygulamacı, planlamacı, mimar ve yatırımcı SCHÜCO ile birlikte çalışmaktadır.

Türkiye’de 20 yıldır faaliyet gösteren firma yurt dışında 80'in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir,

 SCHÜCO Türkiye’nin; İstanbul’da merkez ofisi, Tekirdağ’da eğitim& lojistik merkezi, Bodrum ve Ankara’da showroomları bulunmaktadır.

 

Detaylı Bilgi İçin:

B.A.Y.K.

                      02523163385                       
info@bayk.org

www.bayk.org


2021-10-18