SCHÜCO BAYK KIŞ TROFESİ 2.AYAK YARIŞLARI YAPILDI

SCHÜCO BAYK KIŞ TROFESİ 2.AYAK YARIŞLARI YAPILDI

SCHÜCO ana sponsorluğunda Milta Bodrum Marina işbirliği ile Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen 2020 SCHÜCO BAYK KIŞ TROFESİ 2.Ayak yarışları 08-09 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleşti.

38 Teknenin kayıt verdiği hafta sonunda cumartesi günü sağanaklarda 35 knot esen rüzgar filonun yarış yapmasına izin vermedi.

Brifing için Milta Bodrum Marina’da bulunan Marina Club’da toplanan ekipler, uzunca bir bekleyişin ardından ilk günü yarışsız bitirdi.

Cumartesi akşamı Marina VistaOtel’de gerçekleştirilen kupa töreninde tekrar bir araya gelen ekiplerden 1.ayak sonunda dereceye girenler kupalarıyla buluştu. Yelkenciler müzik ve ikramlar eşliğinde keyifli zamanlar geçirdiler.

Yarışların ikinci gününü IRC A sınıfı  tek şamadıra yarışı yaparken , IRC B ve DESTEK sınıfları ise coğrafi rotada soğuk ve sert rüzgar eşliğinde mücade verdiler.

SCHÜCO BAYK KIŞ TROFESİ’nin 3.Ayak yarışları 29 Şubat-01 Mart 2020 tarihlerinde gerçekleşecektir.

2.Ayak yarış sonuçları için www.bayk.org

 

SCHÜCO hakkında;

SCHÜCO Pencereler, kapılar ve cepheler için sistem çözümleri üretir. Pencere, kapı, cephe, sürme, kış bahçesi, villa kapıları, güneş kırıcı ve akıllı ev sistemleri geliştirmekte ve satmaktadır.

Ürün yelpazesinde hem konut hem de ticari amaçlı projelere yönelik inovatif ürünler bulunan SCHÜCO; uygulamacı, mimar ve müteahhit iş ortaklarına, proje sürecinin her aşamasında  yani ilk fikirden tasarıma, imalattan montaj anına kadar danışmanlık ve yazılım çözümleri vermektedir. Ürün ve hizmet yelpazesi, üretim için makineler ve 360° sürdürülebilirlik döngüsü ile tamamlanmaktadır.

SCHÜCO, dünya çapında 5.400’ün üzerinde çalışanı ile sunduğu teknoloji ve hizmet açısından bugününve geleceğin endüstri lideri kalma hedefi ile çalışmaktadır. Bu amaçla firma mevcut piyasa trendlerini ve standartlarını göz önüne alarak, bina kabuğu için sürekli olarak yeni ürünler ve hizmetle test etmekte ve geliştirmektedir.

Dünya genelinde 12.000 uygulamacı, planlamacı, mimar ve yatırımcı SCHÜCO ile birlikte çalışmaktadır.

Firma 80'in üzerinde ülkede faaliyet göstermekte olup 2019 yılında yıllık 1.749 milyar Euro'luk bir ciroya ulaşmıştır.

Türkiye’de 20 yıldır faaliyet gösteren SCHÜCO Türkiye’nin; İstanbul’da merkez ofisi, Tekirdağ’da eğitim& lojistik merkezi, Bodrum ve Ankara’da showroomları bulunmaktadır.

Yarış finiş zamanları için; www.bayk.org

Detaylı bilgi için:

B.A.Y.K

0 252 316 33 85

info@bayk.org

www.bayk.org

 


2020-02-10