>

Bodrumda Yelken Rüzgarları

Bodrumda Yelken Rüzgarları

CFM Soğutma ve Otomasyon ana sponsorluğunda ve Milta Bodrum Marina işbirliği ile Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen CFM - BAYK Kış Trofesi IV. Ayak ve Bayk Trio Trofe I. Ayak yarışları 23 – 25 Mart tarihinde gerçekleştirildi.

Daha zoru denemek isteyen katılımcıların tercih ettiği Bayk Trio Trofe 9 tekne ile ilk startını aldı. Bodrum – Köçek Kayalıkları – Bodrum rotasında rekabet eden filo, 2 saat sonrasında karaya dönüş yaptılar.

13 Nisan’da gerçekleşecek II. Ayak yarışlarıyla birlikte yapılacak olan ödül töreninde, I. Ayak kupa sahipleri;

  1. Iskorpıt UK Sails Team Matador – Cüneyt Büyükuçak ve Ekibi
  2. Heaven Can Wait 2 – Sergey Lebedev ve Ekibi
  3. Mersin Yelken Akademisi – Otyun Çalışlar ve Ekibi

Detaylı sonuçlar için; www.bayk.org

2018 Cfm- Bayk Kış Trofesinin başlangıcından bu yana rüzgar engeline takılan ve planlanan yarış sayısına ulaşamayan filo bu hafta sonu şeytanın bacağını kırdı.

IRC A sınıfı 2 adet  orsa – pupa  ve bir coğrafi yarış ile haftayı tamamlarken, IRC B ve Destek Sınıfı 2 adet coğrafi rotada planlanan yarış sayısını gerçekleştirdi.

Detaylı Yarış Sonuçları için; www.bayk.org

CFM HAKKINDA: CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. Endüstriyel soğutma, Klimatizasyon ve Perakende sektöründe;  Soğutma ve otomasyon  çözümleri, BMS çözümleri, Mühendislik Proje ve Süpervizörlük, Yüksek teknoloji soğutma kompresörleriyle birlikte soğutma ekipmanları sistem projelendirmesi ve tedariki, Kontrol algoritmaları ve  yazılımların geliştirilmesi, kontrol donanım tedariki, Adyabatik-İzotermal nemlendiriciler ve nemlendirme çözümleri konularında Türkiye, Türki Cumhuriyetleri  ve MENA bölgelerinde lider  bir firmadır.   

CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. sektöründe Türkiye’nin en ge­niş marka ve hizmet ağına sahip şirketidir; HVAC/R alanında dünya pazarında lider konumunda olan Carel, EmersonClimate, Copeland, AlcoControls, Vilter, S&P  firmalarının  exclusive distribütörüdür, bu ürünlerin ana dağıtım ve lojistik üslerinin yönetimi CFM tarafından yapılmaktadır. 

CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. sosyal sorumluluk projelerinin gönüllü bir parçasıdır; Tüm mühendislik faaliyetlerinde enerji verimliliğinin artırılması ve çevrenin korunması için AR-GE faaliyetlerinde bulunur, gelişmiş test laboratuvarları vardır. Üniversite laboratuvarlarının teknolojik gelişimleri için bağışlarda bulunur.  Çevre bilincinin artırılması, özellikle deniz ve deniz sporlarının sevdirilmesi için bir çok kulüp ve yelken okullarına destek ve katkılarda bulunur. Ayrıca çevreci spor faaliyetlerine sponsorluklar sağlar.

Detaylı bilgi için:
B.A.Y.K – Dilek Kalaycıoğlu          
0 252 316 33 85                       
0 537 476 21 07                       

info@bayk.org

www.bayk.org


2018-03-26