2023 SCHÜCO-BAYK KIŞ TROFESİ HEYECANI BAŞLADI…

  • Ana Sayfa
  • 2023 SCHÜCO-BAYK KIŞ TROFESİ HEYECANI BAŞLADI…

2023 SCHÜCO-BAYK KIŞ TROFESİ HEYECANI BAŞLADI…

  • #
  • 2023-01-19 13:15:36

2023 SCHÜCO-BAYK KIŞ TROFESİ HEYECANI BAŞLADI…

Bodrum Açık Deniz Yelken Kulübü  (BAYK)  tarafından düzenlenen  ve yat yarışçılarının özlemle beklediği SCHÜCO-BAYK Kış Trofesi start aldı. Türkiye'de ilk kış trofesi yarışlarını gerçekleştiren BAYK'ın, geleneksel hale getirdiği yarışlar yine renkli görüntülerle başladı.

Milta Bodrum Marina işbirliği ile düzenlenen ve yedi ayaktan oluşan trofe mücadelesinde, hafta sonu birinci ayak yarışları yapıldı. 28 teknenin katıldığı yarışlarda rüzgar geç geldi ama her şeye rağmen yarışlar başarı ile tamamlandı. Bodrum'da turizme de katkı sağlayan yarışlara katılanlar, birinci ayakta eğlenceli ve güzel bir yarış haftası geçirdiklerini  söyledi. Yelkenciler, Marina Yacht Club’da düzenlenen trofenin açılış kokteylinde de bir araya gelerek sohbet etti. Ekipler, trofenin 4-5 şubat ta yapılacak  2'nci ayak yarışlarında buluşarak, Bodrum'da yine güzel bir hafta sonu geçirmeyi temenni etti.

BAYK Komodoru Şenkar Öztüzün, kokteylde yaptığı konuşmada "Kış  trofesini geleneksel hale getirdik. Türkiye'de ilk kış trofesini yapan kulübüz. Bunun gurur ve sevincini yaşıyoruz. Tüm katılımcılara başarılar diliyorum." dedi.

SCHÜCO Türkiye Genel Müdürü Can Eren ise "Yarışlara bu senede sponsor olduk. Çok  güzel ve başarılı işler çıkarmaya devam edeceklerinden emin olduğumuz için sponsorluğumuzu devam ettirdik. Rüzgarınız bol olsun. İyi  bir sezon diliyorum." ifadelerini kullandı.

Schüco Türkiye’nin en büyük bayisi olan Pimeks Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Tümer Yavuz da  "Yarışlara katılımın daha da artması için herkesin  gayret  göstermesini rica ediyorum. Çünkü katılım ne kadar çok olursa sponsorlukta o kadar fazla oluyor temennisi ile tüm ekiplere  güzel yarışlar diledi.”

SCHÜCO hakkında;

SCHÜCO Pencereler, kapılar ve cepheler için sistem çözümleri üretir. Pencere, kapı, cephe, sürme, kış bahçesi, villa kapıları, güneş kırıcı ve akıllı ev sistemleri geliştirmekte ve satmaktadır.

Ürün yelpazesinde hem konut hem de ticari amaçlı projelere yönelik inovatif ürünler bulunan SCHÜCO; uygulamacı, mimar ve müteahhit iş ortaklarına, proje sürecinin her aşamasında  yani ilk fikirden tasarıma, imalattan montaj anına kadar danışmanlık ve yazılım çözümleri vermektedir. Ürün ve hizmet yelpazesi, üretim için makineler ve 360° sürdürülebilirlik döngüsü ile tamamlanmaktadır.

SCHÜCO, dünya çapında 5.400’ün üzerinde çalışanı ile sunduğu teknoloji ve hizmet açısından bugünün ve geleceğin endüstri lideri kalma hedefi ile çalışmaktadır. Bu amaçla firma mevcut piyasa trendlerini ve standartlarını göz önüne alarak, bina kabuğu için sürekli olarak yeni ürünler ve hizmetle test etmekte ve geliştirmektedir.

Dünya genelinde 12.000 uygulamacı, planlamacı, mimar ve yatırımcı SCHÜCO ile birlikte çalışmaktadır.

Türkiye’de 20 yıldır faaliyet gösteren firma yurt dışında 80'in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir,

 SCHÜCO Türkiye’nin; İstanbul’da merkez ofisi, Tekirdağ’da eğitim& lojistik merkezi, Bodrum ve Ankara’da showroomları bulunmaktadır.

 

 

Detaylı Bilgi İçin:

B.A.Y.K.

02523163385                       
info@bayk.org

www.bayk.org

 

 

Image

Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo